NASZE ODDZIAŁY

Jarosław Sanok Lubaczów Przemyśl

Adwokat Przemyśl - Tokarczyk i partnerzy

Adwokat Przemyśl - Tokarczyk i partnerzy

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów w Przemyślu

Nasza kancelaria prawna Przemyśl świadczy szeroki zakres usług prawniczych, skierowanych zarówno do osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych oraz innych instytucji. Oferujemy przede wszystkim porady prawne w wielu obszarach prawa, pomoc w sporządzaniu umów cywilno-prawnych, pism procesowych oraz innych dokumentów, reprezentację przed sądami i organami administracyjnymi. 

Główna siedziba Kancelarii Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy ulokowana jest w Rzeszowie, natomiast swoje usługi świadczymy również na szerszym obszarze- także w Przemyślu. Tworzymy zespół doświadczonych adwokatów oraz radców prawnych poszczególnych specjalizacji, oferując skuteczną pomoc w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa rodzinnego, prawa administracyjnego, prawa karnego, prawa instytucji kultury i innych. 

Każdy nasz adwokat Przemyśl to gwarancja profesjonalnego doradztwa, rzetelnej, sprawnej i profesjonalnej obsługi. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że każda osoba posiada mniejszą bądź większą wiedzę w temacie prawa, dlatego zawsze robimy wszystko, by w klarowny i przejrzysty sposób dać pogląd całej sprawie, wszystko szczegółowo wyjaśniając oraz rozwiewając wszelkie wątpliwości. Do każdego Klienta i jego sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, jednak zawsze z pełnym zaangażowaniem. Całości naszych działań przyświeca bowiem jeden, podstawowy cel- pragnienie skutecznej pomocy prawnej każdemu, kto takiej pomocy potrzebuje i przeprowadzenie go przez zawiłe ścieżki kazusów i wszelkich norm prawnych.

Jakość i skuteczność świadczonych usług oraz zadowolenie Klientów z efektów naszej pracy stawiamy sobie zawsze na szczycie naszej pracy. Bogate doświadczenie zawodowe, zdobyta i ciągle pogłębiana wiedza, a także wypracowane, sprawdzone standardy postępowania oraz nawiązana współpraca i kontakty pozwalają nam na dobór optymalnych rozwiązań, ku pozytywnemu i satysfakcjonującemu zakończeniu danej sprawy- każdy jednostkowy sukces jest dla nas źródłem ogromnej satysfakcji oraz motywacją do dalszej, ciężkiej pracy. 

Dla nas nie ma spraw mniej ważnych- każda traktowana jest jako priorytetowa. Zawsze staramy się działać na korzyść Klienta w maksymalnym zakresie, na jaki tylko możemy sobie pozwolić. Staramy się być jak najbardziej elastyczni, wykazując ciągłą dyspozycyjność a także dostosowując swoją pracę do możliwości i potrzeb każdej osoby. Już na początku współpracy określamy także orientacyjne koszty prowadzenia danej sprawy, a także jakie są etapy postępowania oraz możliwości jego zakończenia. Dzięki temu Klient wie, czego może się spodziewać. 

Szczególną ofertę kierujemy w stronę przedsiębiorców prowadzących własną działalność gospodarczą, małych, średnich i dużych firm oraz spółek prawa handlowego. Zapraszamy do stałej współpracy w zakresie kompleksowej obsługi prawnej, ściśle dopasowanej do potrzeb i wymagań danej branży oraz preferencji danej firmy.

Zapraszamy do zapoznania z pełnym zakresem oferowanych przez nas usług prawnych oraz do kontaktu.

Oddział w Przemyślu
37-700 Przemyśl, ul. Konarskiego 4, tel. +48 608 433 017