PARTNERZY

Jarosław Sanok Lubaczów

Kredyt we frankach

Kredyt we frankach

 

Masz kredyt we frankach? Odzyskaj swoje pieniądze. Pomożemy Ci w tym szybko i skutecznie.

Czy podjąłeś już decyzję, aby zawalczyć o swoje pieniądze? Jeśli ciąży Ci kredyt we frankach, pozwól sobie pomóc. Ponieważ nie każda sytuacja beznadziejna, jest nią
w rzeczywistości, sprawdzamy, ile możesz zyskać, powierzając nam swoją sprawę. 

Oferujemy Ci bezpłatną analizę umowy i ocenę, czy możesz liczyć na unieważnienie Twojej umowy frankowej lub zwrot pieniędzy – a jeśli tak, to w jakiej wysokości. Niezależnie od tego, czy Twój kredyt jest indeksowany (kwota kredytu określona w złotówkach) czy denominowany (wartość kredytu określona we frankach) – na pewno dziś już wiesz, że przepłaciłeś.

Pamiętaj, że nie ma znaczenia, czy Twój kredyt został spłacony w całości, czy w części. Nie jest ważne także to, czy fizycznie posiadasz swoją umowę. Wszelkie wymagane dokumenty możemy uzyskać od banku w Twoim imieniu. Poinformujemy Cię także o kosztach ewentualnego postępowania sądowego.

Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną analizą tego, czy przysługuje Ci zwrot pieniędzy z kredytu frankowego, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie. Możesz także zatelefonować do nas na numer 697 716 676 lub wysłać wiadomość mailową na adres: frankowicze@tokarczykipartnerzy.plFormularz kontaktowyDane podstawowe (obowiązkowe)Dane dodatkowe - podanie poniższych informacji jest niewymagane, ale ich wypełnienie pozwoli nam na szybszą i pełniejszą ocenę Twojej umowy.

Rodzaj kredytu:

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO") informuję, że:

1. Administratorem nadesłanych danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy Spółka Partnerska z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Rejtana 36, IVp., lok. 2, 35-310 Rzeszów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000360602, NIP 8133628405, REGON 180587600

... czytaj dalej


Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza?
Skontaktuj się z nami: 697 716 676