NASZE ODDZIAŁY

Jarosław Sanok Lubaczów Przemyśl

Pomoc prawna dla frankowiczów

Pomoc prawna dla frankowiczów

 

 

Kredyt może być ogromną pomocą, ale także sporym wyzwaniem. Być może i Ty należysz do grona osób, które osobiście się o tym przekonały zaciągając kredyt we frankach szwajcarskich. To co kilkanaście lat temu miało być szansą na realizację marzeń, stało się znacznym ciężarem, odczuwanym ponad przewidywaną miarę po dzień dzisiejszy. Zanim się poddasz uznając swoją sytuację za beznadziejną, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci uwodnić się od uciążliwego kredytu lub odzyskać wpłacone już pieniądze.

Kredyt frankowy - co można zrobić?

Pomoc frankowiczom to jedna z wielu specjalizacji naszej kancelarii. Z racji tego, iż nie każda umowa kredytu we frankach szwajcarskich ma taką sama treść, do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, dobierając najlepszą metodę egzekwowania jego praw. Kredytobiorcom przysługują dwa podstawowe rodzaje roszczeń o:

  • unieważnienie umowy kredytu frankowego- prowadzące do zwrotu dotychczasowych świadczeń przez obie strony;
  • uznanie poszczególnych, zamieszczonych w umowie klauzul za niedozwolone- czego rezultatem będzie przewalutowanie kredytu na złotówkowy z obowiązkiem dalszej spłaty, jednak po uwzględnieniu wpłaconej już nadwyżki, powstałej po przewalutowaniu.

Niezależnie od tego, czy spłaciłeś już kredyt w całości czy jego część, nigdy nie jest za późno na to, by powalczyć o swoje pieniądze. Gra toczyć się może o dużą stawkę, ponieważ  w przypadku korzystnego wyroku, który jest jak najbardziej realny, możesz uzyskać całkowity bądź znaczny zwrot wpłaconych pieniędzy. Droga ku temu może być długa,  ponieważ najczęściej kończy się postępowaniem sądowym, który wymaga czasu a przede wszystkim fachowej wiedzy. Dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, by zwiększyć swoje szanse na pozytywne rozwiązanie sprawy. W sprawach tego typu liczy się każdy szczegół i odpowiednio przygotowana dokumentacja.

Pomoc frankowiczom - jak wygląda?

Co ważne, przed przystąpieniem do właściwych działań proponujemy bezpłatną analizę i ocenę sytuacji a także określamy szacunkowe koszty postępowania i możliwą wysokość zwrotu pieniędzy. Dzięki temu bez żadnych konsekwencji możesz zdecydować, czy chcesz działać z nami dalej.  Na początku naszej współpracy dokonamy skrupulatnej weryfikacji Twojej  umowy kredytu frankowego, rozkładając ją na części pierwsze tak, by wybrać najlepszą i najszybszą ścieżkę postępowania. Jest bardzo prawdopodobne, że będziemy musieli żądania zawrzeć w pozwie przeciwko bankowi i dochodzić Twoich praw przed sądem. Bierzemy jednak pod uwagę także czynności pozasądowe, takie jak złożenie reklamacji, postępowanie polubowne przy Rzeczniku Finansowym czy zawezwanie do próby ugodowej. Jeśli konieczne jest obranie drogi sądowej, wówczas kredytobiorca udziela nam stosownego pełnomocnictwa, dzięki czemu możemy reprezentować  go na wszystkich etapach postępowania.

Pomoc frankowiczom Rzeszów

Nad jak najkorzystniejszą dla klienta finalizacją sprawy czuwa sztab profesjonalnych i doświadczonych prawników. Nasza kancelaria prawna dokłada wszelkich starań, by całość przebiegała łatwo, szybko i komfortowo dla klienta. Powierz nam swoją sprawę a my dołożymy wczelkich strań, aby zakończyć ją z satysfakcją dla Ciebie.  /p>

Jeżeli jesteś zainteresowany bezpłatną analizą tego, czy przysługuje Ci zwrot pieniędzy z kredytu frankowego, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą w dogodnym dla Ciebie momencie. Możesz także zatelefonować do nas na numer 697 716 676 lub wysłać wiadomość mailową na adres: frankowicze@tokarczykipartnerzy.plFormularz kontaktowyDane podstawowe (obowiązkowe)Dane dodatkowe - podanie poniższych informacji jest niewymagane, ale ich wypełnienie pozwoli nam na szybszą i pełniejszą ocenę Twojej umowy.

Rodzaj kredytu:

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO") informuję, że:

1. Administratorem nadesłanych danych osobowych jest Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Tokarczyk i Partnerzy Spółka Partnerska z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. Rejtana 36, IVp., lok. 2, 35-310 Rzeszów, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 0000360602, NIP 8133628405, REGON 180587600

... czytaj dalej


Potrzebujesz pomocy w wypełnieniu formularza?
Skontaktuj się z nami: 697 716 676